Технічний захист інформації (ТЗІ)

Комплексні системи безпеки

Консалтинг і експертна оцінка стану захисту об’єктів

btn left
btn right

Охорона периметру: оповіщення про наближення до огорожі

Охорона периметру: оповіщення про спробу подолання огорожі

Охорона периметру: оповіщення про факт подолання огорожі

Охорона периметру: останній рубіж - блокування вхідних груп

Охорона периметру: захист в'їздної групи

Охорона периметру: контроль за маршрутом патрулювання

+
-
services_img
+
-
services_img
+
-
services_img
+
-
services_img
+
-
services_img
+
-
services_img

Системи охоронно-тривожної сигналізації та охоронного освітлення

Попередження спроб проникнення на об'єкт шляхом подолання огорожі:

Рубіж 1

  • Мікрохвильові датчики охорони периметру інформують про наближення особи до огорожі. Виконується відправка повідомлення на робочий екран охорони про спрацювання датчику.
  • Відеокамера вздовж периметру фіксує подію та направляє відеопотік на тривожний екран охорони.
  • Прожектор вмикається вразі спрацювання мікрохвильового датчику на зовнішньому периметрі при наближення людини до огорожі.

Рубіж 2

  • Спрацювання вібродатчику сигналізує про спробу перелазу/пошкодження огорожі
  • Роботизована камера працює за попередніми налаштуваннями патрулювання в цілодобовому режимі, фокусуючись на особливо небезпечних ділянках об'єкту на 3-5 секунд. В разі тривоги, камера автоматично довертається в напрямку вторгнення, а відеозображення з відеокамери автоматично відображається на активному моніторі охорони, смартфонах та планшетах груп реагування.

Останній рубіж захисту - блокування вхідних груп

При появі людини у зоні, що знаходиться під охороною, спрацьовує тривога. Кожну з ділянок периметру можна ставити/знімати з режиму охорони окремо, або разом одночасно. Як тільки зловмисник добігає до периметру під охороною біля будівлі, ролетні системи на вікнах автоматично зачиняються, блокуються всі двері, перепустки тимчасово не працюють, розблокування можливе тільки оператором зсередини, або особою зі спеціальними повноваженнями через систему управління доступом.

Захист в'їздної групи

У разі відмови зупинитися перед шлагбаумом (таран огорожі) автоматичні болларди підіймаються спереду та ззаду автотранспорту, блокуючи в'їзд та виїзд з об'єкту. Обабіч дороги і до місць встановлення боллардів розміщені бетонні огорожі.

Контроль за маршрутом патрулювання

Патрульний рухається за встановленим маршрутом і повинен впродовж певного проміжку часу відмітитись в точках маршруту патрулювання за допомогою прикладання картки до зчитувача. У випадку, якщо охорона відхилилася від маршруту та/або графіку патрулювання, виконується оповіщення головного зміни охорони з автоматичним відобреження відео останнього місцезнаходження патрульного.

Форма зворотнього зв'язку

form background image